Nordica TermoItaly built in D.S.A., 18,4 kW

Potřebujete radu k našim produktům?

+ 420 412 513 580 info@kamnarina.cz

Otevírací doba:

Po - Pá 9:00 - 15:30 


Po Vaší objednávce běžně do 1. týdne
Cena bez DPH 98 710 Kč
Cena s DPH 119 439 Kč


Jediný sporák na zabudování do kuchyňské linky pro centrální vytápění, vaření a pečení.

Venkovní„fasáda“ používá nejmodernější materiály. Čelní dvířka mají sklo, přední část sporáku je orámovaná broušenou nerez ocelí, a i boky sporáku jsou nerezové. Vše ideálními materiály prointegraci do kuchyňské linky. Varná plotna je vyrobena z extra silné litiny. Dvě varné plotýnkymají zabroušený povrch, takže vaření je velmi rychlé. Ostatní povrch je smaltovaný a případnévylití vody nezpůsobí žádnou újmu. Teplovodní výměník je se systémem D.S.A. Regulace hořenítermostatem.

Je pravda, že v létě se používat nedá vždy musíte mít náhradní možnost vařit na plynu nebo elektrice ale v chladném počasí budete mít příjemné teplo a podstatně snížíte náklady na topení. Přestože dřevo vytváří vysoké teploty, boční teplovzdušné stěny umožňují bezpečné zabudování. Konstrukční rozměry jsou přesně takové aby integrace do linky byla dokonalá. Dostatečný výkon do vody ( 15,1 kW) Vám umožní instalaci i do většího domu.

Promyšlená konstrukce slaví úspěch.

Venkovní „fasáda“ používá nejmodernější materiály. Čelní dvířka mají sklo, orámování satinovanou nerez ocelí jsou ty pravé materiály pro integraci do linky. Varná plotna z extra silné litiny. Dvě varné plotýnky mají zabroušený povrch, takže vaření je velmi rychlé. Ostatní povrch je smaltovaný a případné vylití vody nezpůsobí žádnou újmu.Teplovodní výměník je systému Nordica D.S.A. Co to znamená?

Tak za prvé - tlak!

Ten je až 3 Bary ale zkoušený ve výrobě je  na 6 Barů. Toto zcela vylučuje  poškození v případě jakékoliv poruchy nebo přetopení.

Za druhé bezpečnost.

Při poruše oběhu vody nebo většího naložení paliva kdy systém ÚT není schopen všechno teplo absorbovat dojde k otevření bezpečnostního termostatického ventilu. Průtokem chladné vody z vodovodního řádu se vnitřní teplota sníží na bezpečnou hodnotu. Po ochlazení a případném snížení nastavitelné teploty na zabudovaného termostatu se provoz vrátí do původních hodnot.

Za třetí automatický provoz topení.

Ne, že by to za Vás přikládalo palivo.  To  musíte podle potřeby provádět vždy sami ale když nastavíte na otočném knoflíku teplotu vody, tak kapilární termostat v závislosti na vnitřní teplotě reaguje otvíráním nebo přivíráním vzduchu a udržuje stálou teplotu vody.

Dvojité spalování s regulovatelnými šoupátky je pro jednoduchost zepředu. Jak roztápěcí primární, tak i sekundární je silně předhříván a i třetí terciární má vliv na účinnost 83%.Tato hodnota je tak vysoká, že kdyby byla státní podpora jako dříve dostanete na instalaci peníze. Ještě se nesmí zapomenout na velký popelník pod roštem ale i možnost zvedání roštu.

Trouba je celá posmaltovaná a labyrint přepážek kouře  vytváří rovnoměrnou teplotu na všech místech. Teploměr instalovaný ve dvířkách usnadňuje pečení do „zlatova“.

Kličky dvířek jsou potaženy teflonem, proto nepálí ani nekloužou.

Pro ty, kteří najdou na tento výrobek uplatnění se jedná dobrou koupi od renomovaného výrobce!

Parametry

Jmenovitý výkon 18,4 kW
Výkon výměníku 15,1 kW
Centrální přívod vzduchu(CPV)
Vytápěcí schopnost 530 m3
Průměr kouřovodu 160 mm
Výška 853 mm
Šířka 996 mm
Hloubka 730 mm
Hmotnost 283 kg
Zadní vývod (od země do středu zadního kouřovodu) ne mm
Horní vývod ano
Dřevo, brikety ano
Hnědé uhlí ne
Průměrná spotřeba paliva 5,1 kg/hod
Účinnost spalování 83 %

Žádné produkty.

Žádné produkty.

 

Nevíte si s našimi produkty rady ?

Neváhejte se obrátit na naše zkušené a vstřícné pracovníky.

+ 420 412 513 580

Email:

Jsme Vám k dispozici: 

Po-Pá, 9:00 - 15:30

Kontakty