Grilovací jehla, délka: 75 cm

Jsme Vám k dispozici:

Telefonicky po - pá 9:00 - 15:30 h


SklademZboží expedujeme běžně do 3 pracovních dnů.
Cena bez DPH 363 Kč
Cena s DPH 439 Kč


Kvalitní grilovací nerezová jehla na rožnění v krbu, grilu nebo nad otevřeným ohněm.
Jehla je na jednom konci opatřena ostrým hrotem na napichování a na druhém konci čtyřhranem 6 x 6 mm, který je možné vsunout do unašeče grilovacího motorku. Součástí  jehly jsou dva kusy bodců, které slouží k zajištění grilovaného pokrmu, aby se neprotáčel. Tato grilovací jehla je dodávána bez dřevěné kličky na ruční točení.
Z našich zkušeností není problém na jehlu rovnoměrně umístit potraviny o hmotnosti 12 kg.  Při  větším zatížení se může jehla pouze prohnout a pokud budeme mít dostatečně silný a dimenzovaný motorek, nemůže nastat problém. 
Tato grilovací jehla je vhodná do všech našich prodávaných grilovacích motorků, s vyjímkou grilovacího motorku do 120 kg ( jiné uchycení jehly ).

Balení obsahuje:

  • 1x jehla jež na jednom konci  je opatřena ostrým hrotem na napichování, na druhém konci hranolem (6x6 mm) pro nasazení do unašeče grilovacího motorku
  • 2ks bodců, kterými se zajistí neprotáčení grilovaného pokrmu

  • rozměr jehly: 100cm
  • průměr materiálu jehly: 8mm
  • průměr materiálu bodců: 4mm
  • vyrobeno z evropské nerezi AISI 304
  • vyrobeno v České Republice

Materiál

Všechny naše výrobky jsou vyráběny pouze z evropské nerezi AISI 304. Evropská nerez je sice dražší, než například nerez indická, ale je mnohem kvalitnější, pevná a pružná. Indická nerez je méně flexibilní a měkká jako máslo.

Čištění a péče

Chcete-li jehly vyčistit, měli byste použít vodu s jarem a kartáč nebo drátěnku. Tyto nástroje odstraní mastnotu, saze a usazeniny a zanechají jehly lesklé a čisté.  Chcete-li vyřešit nečistoty v předstihu a ušetřit spoustu úsilí při čištění, je velmi vhodné čistit stále ještě teplý jehly. Nalijte mycí prostředek do teplé vody, poté nejlépe do vody ponořte rošt a prostředek nechte pracovat nebo jehly pouze umývejte houbičkou či kartáčem. Poté jehly opláchněte čistou vodou. Pokud budete jehly umývat po každém použití, obejdete se bez náročného čištění usazených zbytků jídla a mastnoty a můžete si pokaždé vychutnat jídlo, jako byste opékali na právě nově koupeném zboží.

V případě použití kartáče, používejte kartáče pouze štětinové nebo nerezové!!

Parametry

Délka 75 cm
Průměr 8 mm
Materiál nerez
 

Nevíte si s našimi produkty rady ?

Neváhejte se obrátit na naše zkušené a vstřícné pracovníky.

+ 420 412 513 580

Email:

Jsme Vám k dispozici: 

  • Telefonicky po-pá 9:00 - 15:30 hod

Kontakty