Kalené sklo pod kamna je skvělým doplňkem moderního interiéru

Ke vzhledu interiérových kamen neodmyslitelně patří i plechová podložka pod nimi, na níž je závislá bezpečnost okolí. Po estetické stránce však nejde o nic mimořádně působivého. S tím se ale nemusíte smířit. Sáhněte po kaleném sklu se speciálním postupem výroby, které bez potíží odolá poškození i tepelným změnám. A nabídka je opravdu široká.

Podkladové sklo pod kamna umí zajistit ochranu prostoru před a pod nimi v naprosto stejné bezpečnostní třídě jako tradičně používaný plechový plát. Působí ale mnohem originálněji a dekorativněji. Za vysokou o

Aklo pod kamna Romotop Alpera

dolností a užitností tkví speciální postup výroby. Materiál je nejdříve zahříván na vysokou teplotu a následně prudce ochlazen. Díky tomu je kalené sklo trvale odolné proti tepelnému šoku i jakémukoliv nárazu. A pokud se přece jen něco pokazí, rozpadne se skleněná tabule pod kamny jen na množství malých tupých kousků, o jejichž hrany se vy ani vaše děti zaručeně nezraníte.

Chytré řešení pro jakoukoliv místnost

Podkladové sklo pod kamna je nabízeno v několika tloušťkách, obvykle 6 mm a 8 mm. Minimální nosnost se pohybuje okolo 200 kg, ale lze ji snadno zvýšit použitím speciálních podložek. Potěší vás i bohatý výběr tvarů, díky němuž se nemusíte omezovat jen na obyčejný čtverec nebo trojúhelník. A podmínkou není ani čiré sklo. V nabídce je i grafitové, pískované nebo hnědé provedení s trapézovou či fazetovou leštěnou hranou.

TIP: Dalším bonusem je i jednoduché čištění. Sklo pod kamna lze omývat běžně dostupnými prostředky pro úklid a praktické silikonové těsnění navíc zajistí, že pod sklo samotné žádná špína nepronikne.

Patříte mezi náročné zákazníky a hledáte osobitá řešen ušitá přímo na míru vašim potřebám? Nechte si vyrobit kalené sklo pod kamna na zakázku podle svého návrhu a přání. V kamnářství KÖNIG vás nebudou nijak omezovat. Zapomeňte na okoukané čtyřstěny a dejte průchod své fantazii. Tvořit můžete různé elipsoidy, výřezy nebo otvory a udělat tak z kaleného skla pod kamna skutečné originální doplněk interiéru, který nebude postrádat ten správný šmrnc a styl.

Odborníci z kamnářství KÖNIG umí požadavkům svých klientů vycházet vstříc už po tři generace. Vždy maximálně dbají na skutečnou spokojenost obou stran. Navštivte stránky e-shopu Kamnarina.cz a přesvědčte se na vlastní oči!

Nevíte si s našimi produkty rady ?

Neváhejte se obrátit na naše zkušené a vstřícné pracovníky.

+ 420 412 513 580

Email:

Jsme Vám k dispozici: 

  • Telefonicky po-pá 9:00 - 15:30 hod

  • Osobní odběr objednaného zboží po-pá 14:00 - 16:00 hod

Kontakty