O nás

Kamnarina.cz

Kamnařinou se firma König zabývá již po dvě generace. Uvědomujeme si, že jen spokojený zákazník se vrací, snažíme se tedy nabídnout především odbornost. Jsme certifikovaným prodejcem firem Brunner, Spartherm, Ortner, Jotul, Morso, Bullerjan a Romotop.

Provádíme kompletní realizací topidel - kamen, krbů, kachlových sporáků, pecí ahypokaust systémů. Základní poradenství v oboru a prodej kamnářského zboží je u nás samozřejmostí. Webová stránka „kamnařina“ byla vytvořena díky Vašim podnětům. Litinové rošty, šamotové desky, žáruvzdorné sklo,roury ke kamnům, sklo pod kamna, šamotové cihly a mnoho dalších materiálů a výrobků kupujete již přes 15 let v našich kamenných obchodech.

Kamnarina.cz

Abychom byli schopni najít to optimální řešení právě pro Vás, zúčastňuje se tým našich odborníků pravidelně četných školení a seminářů. Usnadníme Vám výběr vhodných materiálů a zboží pro stavbu či opravu zahradního krbu,udírny,krbu,sporáku nebo jiných topidel. Pomůžeme rádi s volbou správného topidla a doporučíme optimální výkon.

Stejně tak jako v naší galerii tak i na stránkách www.kamnarina.cz naleznete více než 50 vystavených krbových kamen a vložek,sklo pod kamna,litinové rošty a pláty,šamotové malty a tvarovky,krbové nářadí a nmoho dalších produktů. Přijďte se i Vy podívat a vyberte si z široké nabídky krbových kamen Bullerjan, Jutul, Morso, Romotop. Rádi Vám názorně ukážeme a objasníme - jak funguje oplach skla krbových vložek a kamen, co je deflektor a jak se ovládá sekundární přívod vzduchu. Proč je důležité topit suchým dřevem, na co je centrální přívod vzduchu (CPV) a spoustu dalších otázek.

Chcete o nás vědět více? Podívejte se na video z naší prodejny!

Naše firma podporuje nadaci DOBRÝ ANDĚL.

Nevíte si s našimi produkty rady ?

Neváhejte se obrátit na naše zkušené a vstřícné pracovníky.

+ 420 412 513 580

Email:

Jsme Vám k dispozici: 

  • Telefonicky po-pá 9:00 - 15:30 hod

  • Osobní odběr objednaného zboží po-pá 14:00 - 16:00 hod

Kontakty