Set na stavbu udírny SB03

Jsme Vám k dispozici:

Telefonicky po - pá 9:00 - 15:30 h


SklademZboží expedujeme běžně do 3 pracovních dnů.
Cena bez DPH 4 056 Kč
Cena mimo set 5 163 Kč
Ušetříte 255 Kč
Cena s DPH 4 908 Kč


Součástí tohoto balíčku jsou naše nejprodávanější udírnová dvířka s packami pro zazdění, tato jednoduchá udírnová plechová dvířka jsou již vybavena těsnící keramickou šňůrou. Litinová přikládací a popelníková dvířka jsou dodávaná samostatně ( nejsou spojená jako například topný štít). Pro kompletnost jsou součástí zvýhodněného setu také litinový masivní rošt a popelník, který je vyroben z 1,5 mm silného plechu.

Při montáži litinových dvířek je obecně nutné dbát na rozdílnou dilataci různorodých materiálů. Dvířka zabudovaná ve zdivu je vhodné opatřit dilatační páskou a to nejlépe po celém obvodu tak, aby nedocházelo k přímému styku žáruvzdorné malty či zdiva s litinovou konstrukcí dvířek. V opačném případě může vinou odlišných roztažností těchto materiálů dojít k praskání okolního pláště (zdiva, omítky či kachlů) popřípadě může dojít až k prasknutí samotného rámu “na tvrdo” zabudovaných dvířek.

Návod na stavbu udírny.

Součástí setu jsou tyto komponenty:

K balíčku můžeme dále nabídnout:

Litina jako taková je velmi náchylná na povrchovou korozi, proto doporučujeme ještě před samotným zabudováním opatřit dvířka nástřikem žáruvzdorné barvy.

 

Nevíte si s našimi produkty rady ?

Neváhejte se obrátit na naše zkušené a vstřícné pracovníky.

+ 420 412 513 580

Email:

Jsme Vám k dispozici: 

  • Telefonicky po-pá 9:00 - 15:30 hod

Kontakty