Vyrobíme Vám sklo před krb a pod kamna na míru.

Sklo - zakázková výrobaSklo před krb - na zakázku

Sklo pod krbová kamna a sklo před krby na zakázku.

Jak svědomitě pojistit bezpečnost Vaší rodiny. Co před a pod kamna nebo před krb? Jak obhájit všechna nařízení, předpisy a normy ? Nabízíme Vám řešení, jak tuto situaci jednoduše zvládnout! Kalené bezpečné stylové i moderní sklo pod krbová kamna a před krby je jasná volba.

Sklo pod kamna na zakázkuNaše nabídka skel nezahrnuje pouze katalogové sklo pod kamna, specializujeme se rovněž na individuelní zakázky. Sklo pod kamna v atypických tvarech, různé oblouky, elipsy, tvary s malým i velkým poloměrem, vnitřní výřezy a různorodé otvory ve sklech - to vše jsme Vám schopni nabídnout.

Pevnostní kalené sklo Vám rádi dáváme v čirém, pískovaném případně v různě zabarveném provedení. Hrana skla je v levnější variantě pouze zabroušená, rádi Vám vypracujeme i nabídku na zabroušenou a zaleštěnou nášlapnou hranu – fasetu.

V případě, že si z řady nabízených katalogových skel pod kamna opravdu nevyberete, zašlete nám na adresu:info@kamnarina.cz  nákres skla dle Vašich potřeb a požadavků a my Vám na požadované zakázkové sklo zpracujeme bezplatně kalkulaci. Broušení skla

Vámi objednané atypické sklo pod kamna nebo před krb jsme schopni dodat za 3 – 6 týdnů.

Tvrzené neboli kalené sklo je sklo se zvýšenou mechanickou a termickou odolností. Ta se dosahuje zahřáním skla a následným prudkým ochlazením. Před samotným kalením se musí sklo finálně opracovat – broušením,řezáním případně vrtáním následné opracování není možné. Kalením sklo získává odolnost proti prasknutí vlivem tepelného šoku. V případě prasknutí se sklo „rozsype“ na malé tupé úlomky.

Žádost o kalkulaci na atypické kalené sklo nám můžete zaslat na email info@kamnarina.cz


Nenalezeny žádné produkty.

Nevíte si s našimi produkty rady ?

Neváhejte se obrátit na naše zkušené a vstřícné pracovníky.

+ 420 412 513 580

Email:

Jsme Vám k dispozici: 

  • Telefonicky po-pá 9:00 - 15:30 hod

  • Osobní odběr objednaného zboží po-pá 14:00 - 16:00 hod

Kontakty